
Подвійне чоловіче намисто з бісеру та дисків хейші з підвіскою Сонце, багатошаровий етно чокер кокос бохо
320 ₴
272 ₴
- Готово до відправки
- Код: A_10795
Спіймайте вайб свободи та літнього сонця з цим стильним подвійним чокером!
Шукаєте аксесуар, який миттєво додасть вашому образу харизми та легкого пляжного настрою? Це подвійне етно-намисто створене для тих, хто не боїться самовираження та обожнює стиль бохо-шик.
Завдяки багатошаровій конструкції ви отримуєте готовий продуманий образ в один клік:
-
Перший ярус: Тонка, майже невагома нитка з бісеру в теплих коричневих та кремових тонах.
-
Другий ярус: Більш текстурний чокер зі світлих пласких намистин хейші (імітація дисків кокосу) з контрастними вставками та кулоном у вигляді сонця.
Універсальність та стиль: Ця прикраса — абсолютний унісекс. Вона нереально круто виглядає на хлопцях із розстібнутими лляними сорочками чи базовими футболками, додаючи образу серферської невимушеності. Дівчатам же вона допоможе завершити легкий літній сарафан або купальник на пляжній вечірці.
Характеристики:
-
Матеріали: Якісний бісер, еко-диски хейші, металева фурнітура.
-
Особливість: Кулон "Сонце" кольору золота з символічною спіраллю в центрі.
-
Розмір: Регулюється за допомогою зручного ланцюжка-подовжувача на застібці-карабіні.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Замок | Карабін |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 272 ₴





