Кулон Собачка з повітряних кульок на ланцюжку
Цей прекрасний ланцюжок з кулоном-підвіскою у вигляді собачки стане відмінним доповненням до вашого образу. Такий ніжний та повітряний виріб зробить образ романтичним та лаконічним.
Довжина ланцюжка становить 60 см, такого з надлишком вистачить, щоб підібрати потрібну посадку кольє - опустити до ключиць або зафіксувати ближче до шиї.
Розмір кулона: 2,9*2,5 см
Довжина ланцюжка: 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 29 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴








