
Кулон амулет від пристріту Молот Тора
344 ₴
288,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: A_10589
Кулон амулет від пристріту Молот Тора
Даний кулон, підвіска виконана у вінтажному стилі. Молот Тора - могутній артефакт, що зберігає в собі потужну силу, що заряджається громом і блискавкою він допомагав не здатися в бою, в дорозі, оберігав від поранень, тому амулет можна носити чоловікам для збільшення запасу сил і завзятості.
Скандинави шанували великого бога Тора і молот, яким він боровся зі злими силами, мав у їхньому житті величезне значення. Амулети у вигляді молота робили та носили вікінги, які бажали отримати силу та міць перед важливою битвою. Чудові властивості оберега стануть у нагоді і в даний час.
Характеристики:
- Довжина ланцюжка: 70 см
- Розмір кулона: 5,1*3,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Призначення | Для чоловіків |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Довжина ланцюжка | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 288,96 ₴






